איך להקים אתר אינטרנט משלכם בדרך הנכונה.

איך להקים אתר אינטרנט-Get-web

איך להקים אתר אינטרנט-Get-web

…הקמתם עסק חדש… מזל טוב, מגיע היום שבו אתם לוקחים החלטה להקים אתר אינטרנט שיווקי לעסק שלכם!

אם כבר הבנתם בעצמכם שאתם חייבים להקים אתר אינטרנט בכדי לקדם לעצמכם את העסק, אז כדאי ומומלץ לעשות את זה כמו שצריך.

שואלים את עצמכם מה זאת אומרת כמו שצריך? 

הקמה של אתר איכותי מתבצעת בשלושה שלבים:

1.ממשק נכון לאתר. ישנם המון סוגים של ממשקים חלקם ממש מגבילים ביכולת שלהם לשלוט בכל הפרמטרים באתר בצורה יעילה.

2. מה מטרת האתר. חשוב להבין לאן אתם חותרים ומה המטרות שלכם, חשוב להכיר את המתחרים, ולהבין וללמוד מה היתרון היחסי שלכם על פני עסקים דומים, חשוב ללמוד ולתכנן איזה מילים יכולות להוביל את הלקוח אליכם כשהוא מבצע חיפוש בגוגל.

3. אתר מתואם לקידום אורגני בגוגל. אתר יפה זה לא מספיק… כדי שהאתר שלכם באמת יביא תוצאות, חשוב לעבוד עם אתר שבנוי בצורה שמתקשרת עם המנועים של גוגל, המטרה היא לייצר מקסימום "הבנה" בין גוגל לאתר שלכם כדי שכל עמוד ועמוד באתר יהיה "מאונדקס" היטב. (מאונדקס – מה שמסודר וממוין על פי מפתח; מקוטלג אצל גוגל בארכיון).

 

אז מה זה אומר בעצם להקים אתר אינטרנט בדרך נכונה?

ממשק נכון

שלא כמו פעם, כיום יש המון דרכים להקמת אתר אינטרנט בצורה מהירה ואפילו די בזול… בטח כבר שמעתם אליהם כמו : wix ,webix ועוד.. למי שיש קצת חוש טכני סבלנות או רקע בעיצוב, יכול לבד להקים אתר משל עצמו תוך כמה ימים… אבל החשיבה שלכם כשאתם מקימים אתר אינטרנט צריכה להיות לטווח הארוך ולא לתווך הקצר, אפילו שאנחנו הישראלים רוצים "כאן מהר את הכל ובזול". קודם כל תבינו, תבררו קצת על איזה ממשק כדאי לכם להקים את אתר האינטרנט שלכם? אני ממליץ לכם להקים את האתר הראשון שלכם על מערכת wordpress שהיא מערכת עם קוד פתוח ונגיש לכל מי שחפץ בו והוא חופשי לשימוש, לצפייה, לעריכת שינויים, לפתיחת בלוגים ופורומים, להעלאת תמונות וסרטונים ולהפצה מחודשת לכל אחד ואחת. שיטת פיתוח כזו מאפשרת בעצם לכל מי שחפץ בכך לקחת חלק בפיתוח התוכנה ולתרום לשיפורה – ושלא כמו האחרים, היא עובדת עם מערכת החיפוש של גוגל בצורה הטובה ביותר. אך עם זאת, צריך לדעת לעבוד עם המערכת של וורדפרס ולא כל אחד יכול לעשות זאת.

מטרות ואיפיון האתר

מטרת האתר זה חלק חשוב מאוד!! לפני שמתחילים להקים את האתר קודם כל צריך לעשות שיעורי בית, לחשוב ולכתוב למי אני פונים? לאיזה קהל יעד אנו מכוונים? גילאים,חתך דמוגרפי, ישראל או כל העולם?,רווקים או נשואים? תחומי עניין? לאיזה שווקים אנו פונים? מה המודל העסקי של האתר? קחו למשל את חברת Woot (שנרכשה על ידי Amazon), החברה מציעה מוצר אחד ביום למכירה, בהנחה גדולה. בשל העובדה שהמוצר מוצע למכירה ביום אחד בלבד, מתאפשרת הצעתו בהנחה משמעותית שכן קהל היעד הוא בעיקר לקוחות שמחליטים על קניה באופן ספונטני. לקוחות המעוניינים לקנות מוצר מסוים אינם יכולים לנצל את השירות שכן רוב הסיכויים שהמוצר הספציפי לא מוצע על ידי החברה ביום נתון. גם במקרה זה, המוצרים המוצעים הינם מוצרים קיימים, וייחודה של החברה הוא במודל העסקי.

קידום האתר ברשת האינטרנט

אחרי שעברנו על שני השלבים הראשוניים והקריטיים להקמת אתר האינטרנט שלכם, פה מתחיל בעצם עבודת המחקר והקידום שלפיו נקים את האתר. קודם כל נתמקד בעיקר בקידום האורגני (seo) שהוא הקידום הטבעי ללא עלות על כל הקלקה. למי שלא מבין,  קידום אורגני הוא קידום אתר אוטומטי זאת אומרת בניית אתר ממש מתחילתו, ומצריך חיפוש ביטויים (מילות מפתח) שמתאימים לעסק שלכם, הקידום נעשה בכל מיני דרכים במטרה להוביל את האתר לכיוון המיקום הראשון בגוגל. בעצם המטרה שלנו היא שהאתר שלכם יתקדם בחיפוש של גוגל לעבר הדף הראשון ויישאר שם לתמיד. לדוגמא: יש לכם "מרפאת שיניים באזור השרון" או "חנות צעצועים בנתניה" אנו נמצא את הביטויים הרלוונטים שאנשים מחפשים ברשת האינטרנט (לפי כלים שברשותנו) נקדם אותם חזק ודרכם יגיעו הלקוחות לאתר שלכם בצורה האורגנית. ובמקביל נעקוב גם אחרי המתחרים בעסק שלכם. ממש כמו עבודת ריגול.

קידום אורגני אומנם לוקח זמן, אבל זאת השקעה נחוצה לטווח הארוך. בסופו של התהליך רואים תוצאות שמדברות בעד עצמם, ומה שהכי כיף זה שכניסה לאתר שלכם דרך החיפוש של גוגל לא מוביל לחיוב כספי כלל.

 

קראתם את כל השלבים עד כה?

בטח כבר הבנתם שלהקים אתר אינטרנט בדרך הנכונה שיתקדם בגוגל זה פרוייקט די מורכב וצריך לדעת מה השלבים, בדיוק בשביל זה אנו פה!! אז צרו איתנו קשר לשיחת ייעוץ ללא עלות ואנו ב- GET-WEB נעזור לכם להקים אתר אינטרנט משלכם המותאם לקידום אורגני ומתאים לעסק  שלכם….

 

[contact-form-7 404 "Not Found"]