אז קודם כל בואו נבין מה הופך חברת קידום אתרים לאמינה באמת?

 אחד היתרונות הגדולים כיום בשיווק דיגיטלי הוא שלא צריך לנחש. הכל מדיד. כל הנתונים רשומים וקיימים, לדוגמא: מה הביטויים הכי נפוצים בחיפוש עבור מוצר מסויים, חתכי גיל, מין, תחומי עניין, מיקום דמוגרפי ואפילו מצב סוציואקונומי של הקהל שלך.
חברות רבות נמנעות מלשתף את הלקוח בפרטים הללו בכדי למנוע מצב של מעורבות שלך במהלך תהליך הקידום או בכדי לחסוך עבודה מרובה על דו"ח שלל מה נעשה כל חודש/רבעון. אנחנו מאמינים ששימוש בנתונים הללו בשקיפות מלאה מול הלקוח הוא כלי חשוב בכדי לייצר תוצאות טובות יותר ולפני הכל אמון אחד בשני .

מה אסור להבטיח ללקוח בשום אופן?

1. איש אינו יכול להבטיח לך מיקום ראשון ב-Google. הישמר מחברות SEO הטוענות שהן מתחייבות לספק לך מיקום קבוע בתוצאה הראשונה ומצהירות שיש להן 'מערכת יחסים מיוחדת' עם Google או מפרסמות 'שליחה מועדפת' ל-Google. אין שליחה מועדפת ל-Google. למעשה, הדרך היחידה לשלוח אתר ישירות ל-Google היא באמצעות דף הוספת כתובת אתר לגוגל ב- Search Console, או לשלוח Sitemap – את הפעולות האלה תוכל לעשות בעצמך וללא תשלום עם קצת מחקר .

2. לגבי בניית אתר המותאם לגוגל- הרבה חברות לקידום אתרים מציעות כיום בניית אתר "בחינם" או בתשלום חודשי נמוך, אך מאחורי הקלעים מתברר שאתר זה בנוי על מערכת מסובכת וקשה מאוד לתפעול שרק החברה עצמה יכולה לתפעל וגם אם תרצו בעוד כשנה שנתיים לעבור חברה או לשדרג את האתר לא תוכלו. אנו קוראים למצב זה "חתונה קתולית" ובגלל זה חשוב מאוד לברר זאת לפני, אנו בונים אתרים על מערכת  wordpress כ-70% מהאתרים בעולם  בנויים על מערכת זו. היא בנויה כקוד פתוח ומתאימה ביותר לקידום בגוגל, מסונכרנת למובייל ובמידה ותרצו לתפעל אותה לבד היא קלה מאוד לתפעול, וכאשר תרצו אחרי תקופת זמן לעבור חברה קידום האתר עדיין יהיה שלכם והוא יישאר כמו שהוא .

אז האם באמת יש נוסחה אחת מנצחת לקידום אתרים באינטרנט?

אין דרך אחת נכונה לייצר קידום. תהליך נכון של קידום אתרים נבנה מתוך הכרות עמוקה עם צורכי העסק שלך ובניית מהלך קידום על פי תוצאות הנתונים שאספנו כמו למשל: מחקר קהל היעד,מחקר ביטויים ,תכנון עיצוב האתר, אופטימזציה לאתר ועוד.. עם זאת אנו ב-Get-Web עובדים לפי שיטה שפיתחנו שמאפשרת לנו לדחוף קדימה את העסק שלך ולבנות תוכנית קידום מנצחת. אנו קוראים לשיטה שאנו עובדים  M.P.C.A.I

..אז מהי בעצם שיטת M.P.C.A.I ? ולמה היא כל כך חשובה לנו ?

M.P.C.A.I זה בעצם חמישה אלמנטים חשובים ביותר שאנו בGet-Web דבקים בהם על מנת לייצר שלבים לקידום איכותי באמת.

M.P.C.A.I
Meeting | Planning |Create |Analysis |Improvement

מפגש Meeting – פגישה ראשונית עם הלקוח, הינה בעלת חשיבות עליונה ומאפשרת לנו להכיר וללמוד את העסק שלך מבפנים. להבין מה אתה מחפש, דרך הניסיון שלך, דרך ההצלחות והכשלונות שלך ודרך מחשבה יצירתית משותפת על דרכים לפתרונן מתוך ניסיון והיכרות עם העולם של שיווק ברשת.

תכנון-Planning – מתוך המידע שרכשנו על החוזקות והחולשות של העסק שלך, אנו מייצרים מסלול מתוכנן של מטרות ויעדים, אליהם אנחנו מכוונים את עצמינו, חותרים ופועלים להגשמתם. אחד הכלים החשובים ביותר הוא להבין, להכיר ולהגיע אל קהל פוטנציאלי ממוקד אליו אנו שואפים בעזרת יצירת מספר "פרסונות" שונות. הפרסונות שאנוו בונים הם בעצם מודל של איך נראה הלקוח שלך, החל מחתך אופי, גיל, מגדר, מיקום בארץ או בעולם, ועד למצב סוציואקונומי, ולהכרת תחומי העניין שלו, הדמויות הדמיוניות הללו המייצגות את האנשים בעלי הפוטנציאל הגבוהה ביותר להפוך ללקוחות שלך. אותם אנו נאתר ואליהם אנו נפנה בשלב הייצור.

ייצור Create – הוצאה לפועל של תהליך התכנון שלנו דרך מגוון כלים מתקדמים שעוזרים לנו לכוון נכון למטרה ולבחון את השוק שלך בעולם השיווקי ברשת.
מתוך שקלול תוצאות המחקר שלנו, אנו פועלים להשיג את המטרה ולעמוד ביעדים בצורה היעילה ביותר.

ניתוח Analysis – לאחר פרק זמן מסוים, אנו בוחנים לעומק מגוון רחב של נתונים שאספנו. לשם כך אנו משתמשים בכמה מהכלים המתקדמים בשוק וכך, תוך ניתוח נתוני הכניסות והחיפושים האמיתיים בגוגל ולא מתוך השערות, אנו בונים תוכנית ובודקים היכן בדיוק ניתן להשתפר וכיצד.

שיפור Improvement – מתוך כלל הנתונים שצברנו בתהליך הניתוח אנו מייצרים תוכנית עבודה מדוייקת להמשך הדרך. ביחד אנו מגיעים למסקנות שעוזרות לנו לייצר מגוון של שיפורים ממוקדים שמאפשרים לנו להמשיך ולדחוף את העסק קדימה. כך בעצם אנו ממשיכים לדייק את עצמינו ואתכם, על ידי חזרה על תהליך מעגלי של ניתוח ושיפור מתמיד.

מעניין? נראה לך רלוונטי? רוצה עוד?

צור עמנו קשר כבר עכשיו, אנו נחזור אליך ונתאם לנו פגישה ללא עלות שבה אנו נתחיל ליישם את השלב הראשון של שיטת  M.P.C.A.I