בניית וובינר

שיווק ובניית מערך וובינר (Webinar) לעסקים היא אסטרטגיה חיונית במיוחד לעסקי B2B, אך במצב של היום (קורונה) הרבה צרכניים פונים אליו גם מבלי מאמצי שיווק אינטנסיביים.

במיוחד ברגע זה – כאשר נגיף הקורונה COVID-19 מכריח כל כך הרבה עסקים להעביר אירועים ומפגשי מכירות לסביבה וירטואלית.

סמינרים מקוונים נותנים לך את ההזדמנות ליצור קשר אישי יותר עם הקהל שלך, להגיע ללקוחות ולהעמיק בנושאים שמעסיקים אותם ולבנות את המותג שלך כמקום שאנשים יכולים להגיע אליו למידע חשוב. כאשר הכל קורה וירטואלי מבלי לצאת מהבית כלל.

אבל אנחנו לא כאן בכדי לדבר על מה שהופך לסמינר נהדר במצב של היום. במקום זאת, אנו נעבור דרך כמה מהפלטפורמות הטובות ביותר לשיווק באינטרנט בסמינרים הזמינים כעת בכדי להפעיל את אסטרטגיית הסמינר המקוון שלך, במהירות ובקלות.

אנו נעבור על התכונות, היתרונות והחסרונות של כל פלטפורמה, ובנוסף, הסבר קצר באיזו מטרה כל פלטפורמה מתאימה ביותר – כל מה שאתה צריך כדי לבחור את הפלטפורמה הטובה ביותר לסמינר האינטרנט לצרכים שלך.

#1: https://demio.com/

Demio היא אחת הפלטפורמות הטובות ביותר לבניית וובינרים ברשת הזמינים כיום. בעוד פלטפורמות רבות אחרות מיושנות ולא הצליחו לעמוד בקצב התקופות, Demio מציעה פלטפורמה מודרנית וחזקה.

בשונה מפלטפורמות וובינר רבות המציעות סמינרים מקוונים אוטומטיים או חיים, Demio מציעה את שתיהן, כמו גם אפשרות לתערובות היברידיות של הקלטות מוקלטות וחיות.

ב- Get-web אנו משתמשים בסמינרים מקוונים אוטומטיים עבור רבים מהיזמים שלנו. כפי שתוכל לראות בהמשך בעמודה הרחוקה, הצלחנו להכפיל את אחוז המשתתפים בסמינר המקוון שלנו מ 39% ל- 80% על ידי מעבר מסמינרים מקוונים לחיות לאוטומטיים והיברידיים.