מדוע מקדם אתרים פרילנס בעל ניסיון בקידום אתרים תמיד יהיה עדיף מקידום של חברה גדולה?

1. יחס אישי – כמו בכל תחום כאשר פונים לחברה גדולה שיש בה המון לקוחות היחס יהיה בהתאם. זה מתחיל משיחת הטלפון כאשר הלקוח רוצה לשאול או לדעת משהו קטן באתר שלו אז תמיד עונה המזכירה שאין לה מושג מה נעשה באתר שלכם, היא תביע התעניינות אבל תומר לכם שהבוס לא יכול לדבר כרגע כי הוא בפגישות כל היום והוא יחזור אליכם… כמקדם אתרים פרילנס אחרי שעבדתי במשרד גדול ואני יודע איך מתנהלים הדברים אני לא יכול להרשות לעצמי לקחת על כתפי המון לקוחות לקדם, כי קידום אתרים אורגני דורש המון זמן והשקעה, בכל אתר ואתר. מי שאומר לכם שתוך חודש חודשיים תהיו במיקום הראשון בגוגל הוא מטעה אותכם!!

2. מחיר – מה המחיר לקידום אתרים אורגני והאם יותר זול לקדם אתר אצל מקדם אתרים פרילנס? כמו שכבר הבנו חברות גדולות צריכות לשלם משכורות לעובדים , למשרד מפואר, הנהלת חשבונות, וכו, וכו…לכן המחירים שהם גובים יהיו בהתאם, זה לא אומר שהמחיר של מקדם אתרים פרילנס יהיה יותר זול בהרבה… אבל ללא ספק התוצאות יהיו הרבה הרבה יותר טובות לאורך זמן, קצת כמו לרכוש את אותו הרכב מאדם פרטי או מסוכנות ליסינג… הרכב הוא יהיה אותו הרכב רק עם פחות קילומטר ויחזיק לכם לאורך שנים… כך גם האתר שלכם! מקדם אתרים פרילנס יחזיק לכם את האתר באופן אישי ופרטי לאורך שנים וייתן יחס ומענה לתפעול וקידום האתר שלכם.

מקדם אתרים פרילנסר

3. תוצאות מדידות (kpi) – כל מקדם אתרים, פרילנסר או לא, חייב למדוד את תוצאות הקידום לאורך הזמן וזה מה שיפה בתחום השיווק הדיגיטלי,  שהכל מדיד ואפשר לדעת מה עובד ומה לא… וכמה כסף כדאי להשקיע, או לא….

4. מקדם אתרים פרילנסר מחיר – המחיר לקידום אתרים אורגני הוא נע בין 1,500 שח ל- 5,000 שח לחודש, זה מאוד תלוי בתחום העסק והתחרות על המיקום הראשון בגוגל… אם תעבדו עם מקדם אתרים פרילנס המחיר יהיה אטרקטיבי יותר והתועלת תהיה גדולה מאשר עבודה מול חברה גדולה…