מדוע מקדם אתרים פרילנס בעל ניסיון בקידום אתרים תמיד יהיה עדיף מקידום של חברה גדולה?

1. יחס אישי – כמו בכל תחום כאשר פונים לחברה גדולה שיש בה המון לקוחות היחס יהיה בהתאם. זה מתחיל משיחת הטלפון כאשר הלקוח רוצה לשאול או לדעת משהו קטן באתר שלו אז תמיד עונה המזכירה שאין לה מושג מה נעשה באתר שלכם, היא תביע התעניינות אבל תומר לכם שהבוס לא יכול לדבר כרגע כי הוא בפגישות כל היום והוא יחזור אליכם… כמקדם אתרים פרילנס אחרי שעבדתי במשרד גדול ואני יודע איך מתנהלים הדברים, אני לא יכול להרשות לעצמי לקחת על כתפי המון לקוחות לקדם, כי קידום אתרים אורגני דורש המון זמן והשקעה, בכל אתר ואתר. מי שאומר לכם שתוך חודש חודשיים תהיו במיקום הראשון בגוגל הוא מטעה אותכם!!

2. יתרון המחיר – מה המחיר לקידום אתרים אורגני והאם יותר זול לקדם אתר אצל מקדם אתרים פרילנס? כמו שכבר הבנו חברות גדולות צריכות לשלם משכורות לעובדים , למשרד מפואר, הנהלת חשבונות, וכו, וכו…לכן המחירים שהם גובים יהיו בהתאם, זה לא אומר שהמחיר של מקדם אתרים פרילנס יהיה יותר זול בהרבה… אבל ללא ספק התוצאות יהיו הרבה הרבה יותר טובות לאורך זמן, בערך כמו לרכוש את אותו הרכב מאדם פרטי או מסוכנות ליסינג… הרכב הוא יהיה אותו הרכב רק עם פחות קילומטר ויחזיק לכם לאורך שנים… כך גם האתר שלכם! מקדם אתרים פרילנס יחזיק לכם את האתר באופן אישי ופרטי לאורך שנים וייתן יחס ומענה לתפעול וקידום האתר שלכם.

מקדם אתרים פרילנסר

3. תוצאות מדידות (kpi) – כל מקדם אתרים, פרילנסר או לא, חייב למדוד את תוצאות הקידום לאורך הזמן .היהתרונות בתחום השיווק הדיגיטלי  זה שהכל מדיד ואפשר לדעת מה עובד ומה לא, איזה ביטוי כדאי לקדם ואיזה לא… וכמה כסף וזמן כדאי להשקיע, או לא…קידום האתר שלכם בגוגל תלוי בכמה פרמטרים חשובים כמו למשל : מחקר מעמיק של תחום עסק/הנישה שלכם ושל מתחרים שלכם, בניית אתר במערכת הנכונה(ממליץ וורדפרס) ומותאם לחיפוש אורגני בגוגל, מהירות אתר ,עיצוב אתר ועוד…

4. מקדם אתרים פרילנסר מחיר – המחיר לקידום אתרים אורגני הוא נע בין 1,500 שח ל- 5,000 שח לחודש, זה מאוד תלוי בתחום העסק והתחרות על המיקום הראשון בגוגל… אם תעבדו עם מקדם אתרים פרילנס המחיר יהיה אטרקטיבי יותר והתועלת תהיה גדולה מאשר עבודה מול חברה גדולה…תחשבו על זה שמקדם אתרים פרילנס זה כמו רואה חשבון או עורך דין צמוד לעסק שלכם שיודע איך לקדם את העסק שלכם בדרך הכי טובה יעילה לאורך הזמן !

אם הגעתם עד לכאן זה סימן שאתם מעוניינים באמת בקידום האתר שלכם אצל מקדם אתרים פרילנסר ..צרו איתי קשר ב 052-8112724(גיא)  ונראה איך ניתן לקדם את העסק שלכם בצורה הכי טובה והחסכונית שיש!