מהו קידום אורגני ומהו קידום ממומן ומה ההבדלים ביניהם?

מקדם אתרים פרילנסר

"הידעתם ש כ-70 % מכלל החיפושים בגוגל, נכנסים בעיקר לתוצאות האורגניות בגוגל"
ורק 30% לתוצאות של קידום ממומן, אז למה זה קורה? ואיך קידום אורגני ייקדם אותכם
לתוצאות בדף הראשון בגוגל , וייתן לכם פניות ובעיקר לקוחות חדשים לעסק שלכם!!

עשינו לכם רשימה מסודרת עם  5 הסברים  שיעשו לכם סדר והבנה מה ההבדל בין קידום אורגני לקידום ממומן?

1-  בואו נדע קודם מהו קידום אורגני ?

קידום אורגני מעניק לכם מקום בדף הראשון בגוגל בתוצאות האורגניות !
תדמיינו פרסומת בעיתון שתמיד מופיעה קבוע בדף הראשון של העיתון ללא תשלום, קידום אורגני  ידרג את האתר שלכם במקומות הראשונים בדף ה- 1 בגוגל והוא ישאר שם לתווך הארוך ולאורך זמן, וללא עלות.

דוגמא: (המסומן בצהוב = קידום אורגני)

מקדם אתרים פרילנסר

2- מה ההבדל בין קידום אורגני לקידום ממומן?

קידום ממומן בגוגל "כשמו כן הוא" צריך כיס גדול בכדי לממן אותו, גוגל אדוורדס מאפשרת לך לפרסם בכל ביטוי את אתרך אך לפי מכרז הצעות מחיר לקליק = זאת אומרת שהאתר שלך יופיע בגוגל בדף הראשון ומיד..אבל… כל מי שיקליק על המודעה שלכם יירד סכום מסויים של כסף, זה יכול לנוע מסכום של 3 שקל ועד ל 150 שקל לכל קליק. וברגע שיגמר התקציב שלכם המודעה תפסיק להופיע מיד בגוגל !
בשונה מזה בקידום אורגני איכותי האתר יופיע בדף הראשון בגוגל לאורך זמן וגם לפי ביטוי מסויים וכל מי שיקליק עליו ויכנס לאתר שלכם לא תחוייבו על שקל מגוגל..

3- אז איך אנו מקדמים את האתר שלכם מאחורי הקלעים?

התהליך של קידום אורגני בחלקו גלוי ובחלקו סמוי ויש המון עבודה בכדי להביא את האתר שלכם לדף הראשון בתוצאות הראשונות בגוגל 
קודם כל צריך לראות אם האתר שלכם בנוי בצורה נכונה ויזואלית במבנה שלו אם הוא מזמין לפעולה?האם הוא מותאם כלל למובייל ?
האם יש בו מספיק תוכן רלוונטי לפי מילות חיפוש מתאימות ? גם מאחורי הקלעים שזה אומר בדיקת קוד לבדוק שאין בו שגיאות ושכל האתר בנוי בהיררכיה נכונה לבדוק שהוא מאונדקס בגוגל ולהתקין בו תוכנות קידום מקצועיות שידחפו אותו קדימה, לבצע שינויים שיתרמו לקידום האתר!

4-  כמה זמן ייקח לאתר שלי להגיע לדף הראשון בגוגל?

שאלת השאלות היא : מתי האתר שלי יגיע באמת לדף הראשון בגוגל? תווך הזמן נע בדרך כלל לפי התחרות שיש בתחום שבו אנו מפרסמים, זאת אומרת שבמידה והתחום שלכם תחרותי מאוד זה יכול לקחת חודשים וגם יכול לקחת שנה תלוי בתחום והאם התחרות גדולה. יש המון חברות שמפרסמות את האתר שלהם באותם הביטויים, הדרך החכמה היא לבחור לכם את הביטויים שיקדמו אותכם הכי מהר גם אם יש תחרות גבוהה, יש גם מדד מאוד חשוב בגוגל "מדד הזמן" מאיזה שנה האתר שלי קיים? לכן אם יש לכם אתר טוב והתחרות במקצוע שלכם היא בינונית ייתכן מאוד שתוך חצי שנה עד שנה תהיו כבר בדף הראשון בגוגל וזה לא יעלה לכם כסף לקליק!

5-  האם האתר שבניתי מתאים בכלל לקידום אורגני?

אם בקידום עסקינן, ראו לציין שגם כאן, לממשק וורדפרס יתרונות רבים על פני האפשרויות הקיימות בשוק. בזכות התוספים הרבים ובזכות הפופולאריות של המערכת שהיא קלה לתפעול, וכן גם בזכות יעילות הקוד הפתוח של וורדפרס אשר לא מכביד על האתר וניתן לעשות בו שימושים רבים.

אתר בוורדפרס  והגדרות תכונות ספציפיות של המערכת אפשר לוודא בקלות שאופטימיזציית האתר נעשית בצורה המיטבית. כך שלא רק שנחסוך זמן רב של עבודה וקידום, אלא גם יעילות התהליכים תיהיה גדולה בהרבה יותר
והתוצאות טובות הרבה יותר תוך זמן קצר יחסית. לאורך הזמן, ניתן לראות באופן ברור שיש לגוגל העדפה גדולה לאתרי וורדפרס,  כנראה בעקבות כל הסיבות שמנינו כאן

*אז אם עדיין אין לכם עדיין אתר, טוב שקיבלתם קצת ידע כללי! צרו איתנו קשר ונגיד לכם מה העלויות. ואם יש לכם אתר ? תנו לנו לבדוק אותו ולראות אם הוא מותאם לגוגל ??

 לחצו כאן 👈 בדיקת אתר ומחקר מתחרים = ללא עלות