קידום האתר שלכם באופן עצמאי יכול להיות אפשרי, אם כי חשוב לדעת שזה מקצוע שמצריך הרבה למידה והשקעה, קשה מאוד להצליח כשעושים את זה "על הדרך".. קידום אתרים אוטומטי ואיכותי מצריך מעקב צמוד אחרי תוצאות הקידום בחתירה לשיפור תמידי והשגה של יעדים.  לכן, בד"כ פעולת הקידום נעשית ע"י מקדם אתרים מקצועי.

מקדם טוב, חייב להיות בעל ניסיון פרקטי ותאורטי בתחום הקידום האורגני (SEO). בכדי שהאתר שלכם יקודם בצורה אוטומטית, ישנם כמה שלבים חשובים שהוא חייב לעבור מהתחלה ועד הסוף.

לדוגמא:

קידום אתרים אוטומטי-get-web

קידום אתרים אוטומטי-get-web

  1. בניית האתר חייב להיות בנוי במערכת הנכונה (אנו ממליצים על בניית אתר בוורדפרס)
  2. האתר חייב להיות לא מסובך מידי ומזמין לקוחות שישארו בו לאורך זמן. (Bounce Rate)
  3. האתר צריך להיות עשיר בתוכן איכותי ורלוונטי: מאמרים בלוגים תמונות קישורים ועוד…
  4. בכדי ליצור תהליך של קידום אוטומטי יש להתקין באתר תוכנות SEO מסויימות שנותנות מענה בכל הנוגע להפקת דוחות ומעקב אחרי התקדמות הקידום.
  5. כדי ליצור תהליך של איכותי של קידום מומלץ מאוד לבנות כמה שיותר קישורים איכותיים.
  6. מעקב חודשי/רבעוני הכולל מעקב ביטויים מקיף.

"ידוע היום וזה לא סוד…עסק שמקודם באופן איכותי ויושב כבר בדף הראשון בגוגל, מקבל המון פניות מלקוחות, כי אנשים נחשפים לאתר/לעסק שלו 24/7 בכל שעות היממה"

קידום אתרים אוטומטי אומנם ייקח קצת זמן (תלוי בתחרות) אבל בסופו של דבר זה ישתלם וזה מוכח !! אל תשכחו להיות מקודם בגוגל בדף הראשון זה כמו להיות מפורסם בעיתון ותמיד בכותרת הדף הראשון, רק שבעיתון כמות האנשים שנחשפים אליו מוגבל משום שעיתון הוא תלוי אזור, לא כמו הרשת העצומה של האינטרנט שפתוחה לכולם בכל העולם 24/7 !!

לקידום אוטומטי של האתר שלכם צרו איתנו קשר  כבר עכשיו

ונתחיל לקדם אותו כבר מהיום!!!