במאמר זה נבין כיצד קידום דף עסקי בפייסבוק ונראות הדף – היא השלכה ישירה ומוכחת המראה ללקוח האם אתה מקצועי מספיק … או שלא !

אם אתה בעל/ת בית קפה   👇  מסעדה   👇  חנות בגדים   👇 חנות אופניים 👇 או אפילו פיצרייה 👇  מאמר זה יכול להגדיל  משמעותית את כמות הפניות והלקוחות לעסק שלך במהרה .

קודם כל נעים מאוד שמי גיא ואני מנהל את חברת  Get-web-קידום אתרים בפרדס חנה כרכור המתמחה בפתרונות שיווק דיגיטלי לעסקים קטנים ובינוניים ברשתות פייסבוק וגוגל.

שמתי לב  – הרבה מהעסקים הנ"ל לא מתייחסים ברצינות לדף העסקי שלהם בפייסבוק . אולי זה מחוסר מודעות חוסר זמן או אפילו ידע, דף עסקי פעיל בפייסבוק הכולל בתוכו תמונות מעודכנות , מבצעים ועיצוב גראפי מקצועי יכול להגדיל משמעותית מכירות והגעה של לקוחות חדשים פיזית אליך לעסק שירצו לטעום או לרכוש את מה שפרסמתם בדף העסקי …והכל מסיבה אחת פשוטה – זה פשוט נראה טוב ומפתה !

נתון קיים  – בשנת 2017   81%     מהישראלים משתמשים באינטרנט ביותר ממכשיר אחד; 47% משתמשים בפייסבוק גם מהמחשב וגם מהמובייל ו-44% משתמשים בפייסבוק רק מהמובייל .

עכשיו מגיע השאלה   – האם ניהול וקידום דף עסקי בפייסבוק בצורה חכמה עם תוכן טוב ותמונות איכותיות ומפתות – יגדילו משמעותית את כמות הפניות והלקוחות שלכם בעסק ?

התשובה היא  : בהחלט כן וזה מוכח , איך עושים זאת ?

א- תמונות יפות ומגרות של אוכל טוב או מוצר מנצח + מוטיב קבוע של עיצוב גראפי + תוכן שיווקי מתאים ייתן תוצאות בפועל.

לדוגמא :

https://content.viplus.com/guymeir/Content/Capture3(1).PNG 

 https://content.viplus.com/guymeir/Content/Capture2(2).PNG

ב-  בפוסטים שראיתם העלנו  2 תמונות שצילמנו וערכנו (תוכן ועיצוב גראפי) הגענו ל-יותר מ-10,000 איש בשבוע שצופים בפוסטים באופן ישיר וקבוע.. הקידום הממומן רץ אוטומית בפייסבוק והוא ממוקד ומפולח לאזור ,גיל, מקצוע ועוד.. אליו ייחשפו רק הלקוחות הפוטנציאלים לעסק שלכם…תסכימו איתי שזה יותר טוב מכל עיתון מקומי או ג'ינגל עסקי !!!

ובכך בשלושה חודשי קידום הגענו ל יותר מ- 344 אוהדים חדשים וליותר מ 44,000 איש שראו https://content.viplus.com/guymeir/Content/%D7%9C%D7%99%D7%99%D7%A7%D7%99%D7%9D(2).PNGאת הפוסטים שהעלנו …..וכמובן יצרו קשר עם העסק .     


 

לסיכום  – העסק שלכם יכול לקבל פוש משמעותי וחשיפה בעזרת העלאת 2-3 פוסטים שבועיים הכוללים בתוכם תוכן מקצועי +תמונות מקצועיות ואיכותיות + מוטיב גראפי חוזר .

נ.ב – אני בטוח שאתם חושבים אוקי אז אחרי שקראתי את הפוסט אני יצלם עכשיו כמה תמונות יפות דרך הסמארטפון ויעלה אותם דף העסקי שלי . אז זהו שלא, לפי מחקרים יותר מ-90% מבעלי העסקים שיש להם דף פייסבוק עסקי לא מצליחים לקדם את העסק לבדם..קידום בפייסבוק זה מקצוע …..אז נסה אותנו …

אני מציע לכם דיל במחיר "מצחיק"  הכולל בתוכו את כל מה שכתוב במאמר זה :

v      העלאת 2 פוסטים חדשים כל שבוע

v      כתיבת התוכן לפוסטים

v      עיצוב הפוסטים (מוטיב גראפי קבוע)

v      קידום ממומן + אורגני בקבוצות באזור

v      והדובדבן שבקצפת – צילום סטילס פעם בחודש בתוך העסק שלכם (יצירת גלריית תמונות עדכניות)

כל זה במחיר של 1,600 שח' במקום  2,500 שח'    –  דיל זה הוא  =  רק לעסקים מהאזור פרדס חנה כרכור ואזור השרון תקף ל-30 יום  מ-ה-י-ו-ם .

 

רוצים שנתחיל ? נשמח להפגש על כוס קפה, צרו איתי קשר ב 052-811272 גיא .

  או באתר   www.get-web.co.il